browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Witamy!

Posted by on 10 grudnia 2011

Serdecznie witamy na stronie „POTRAWY ZNAD DRAWY”.

Zapraszamy do zapoznania z nami i naszą ofertą.

Będziecie Państwo naszymi miłymi Gośćmi!

7 Responses to Witamy!

 1. Leoś

  Rewelacyjne miejsce!

 2. Kasia

  Zatom to magiczne miejsce, pełne uroku i ciszy, a kuchnia Pani Krysi to prawdziwe domowe jedzenie. Serdecznie polecam wszystkim. Pierogi, ciasto drożdżowe i prawdziwy pieczony chleb ze smalcem palce lizać!!!!!

 3. Łukasz

  Pierwszy raz próbowałem kuchni Pani Krystyny w listopadzie 2011, a parę dni później zdecydowaliśmy się spędzić Święta Bożego Narodzenia w Zatomiu. Jedzenie było wyśmienite, tak samo jak wygoda i organizacja. Wszystkim się bardzo podobało i zgodnie stwierdzili, że były to jedne z lepszych świąt. Dziękujemy!

 4. Yola

  Kuchnia Pani Krysi jest rewelacyjna. Różnorodność smaków i oryginalność potraw przyciągają jak magnes:). Można zachwycić się wieloma niecodziennymi daniami, ja szczególnie polecam babkę kartoflaną [ziemniaczaną:))]. Ponadto posiłki odbywają się w urokliwym miejscu i ciepłej,domowej atmosferze z ciekawymi elementami dopełniającymi wystrój pomieszczenia. Polecam Zatom jako cudne miejsce do wypoczynku, a kuchnię Potraw znad Drawy jako miejsce, które należy …skosztować! Niezapomniane doznania.

 5. Yola

  Ach, zapomniałam o przepysznej dobrej jakości kawie z ekspresu i domowym drożdżowcu! Są zawsze:))

 6. Agnieszka, Łukasz i Majka

  Od lat jeździmy do Zatomia, jest to fantastyczne miejsce na wypoczynek. Do Pani Krysi trafiliśmy przypadkiem i teraz już za każdym razem nas karmi. Oczywiście jedzonko przepyszne, pierogi, świeży chleb i ten niesamowity drożdżowiec do pysznej kawy. Polecamy wszystkim :)
  Mojej rocznej córce ostatnio bardzo smakował rosołek z domowym makaronem. Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu.

 7. Radek

  przepiękne miejsce, polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>